Doświadczenia VR

Inception VR
Google Earth VR
Everest VR
Dreamcoaster VR
No-Limits Rollercoaster

Gry VR

Waltz of the Wizard

Wciel się w postać młodego czarownika, twórz nowe zaklęcia w swojej pracowni alchemicznej i wyrusz na przygodę żeby odnaleźć magiczny artefakt

The lab

Laboratorium oferuje dużą ilość różnych sposobów na doświadczanie VR, strzelanie z łuku, naprawa robota czy zabawa z mechanicznym pieskiem, wszystko to dostępne w jednej aplikacji. Idealny wybór dla początkujących graczy pragnący rozpocząć przygodę ze światem VR

Rec room

Rec Room to tętniąca życiem i rozwijająca się wirtualna społeczność, w której grasz z przyjaciółmi z całego świata! Stwórz swojego awatara, a następnie udaj się do Rec Center by wziąć udział w różnorodnych zabawach i grach.

Lucky Night: Texas Hold’em VR

Przyjdź i ciesz się najbardziej imponującą grą Texas hold’em w wirtualnym pokoju z prawdziwymi użytkownikami HTC Vive. Chwyć za karty, obstaw żetony i poczuj się jak mistrz pokera.

The Ranger: lost Tribe

Jest to gra RPG z naciskiem na walkę w czasie rzeczywistym i eksplorację. Zaczynasz w obozie treningowym, gdzie przyswoisz zasady walki mieczem, kuszą, łukiem, tarczą oraz włócznią. Po opuszczeniu Obozu w ekwipunku zostaną ci tylko miecz oraz tarcza i to od ciebie będzie zależeć, czy przetrwasz w tym pełnym niebezpieczeńst świecie

Star Wars: Droid Repai Bay

W Star Wars: Droid Repair Bay, najlepszy pilot Ruchu Oporu, Poe Dameron potrzebuje twojej pomocy. Napraw BB-8 i inne robopty astromechaniczne, każdy posiada własną osobowość, aby mogli wrócić do walki z Pierwszym Porządkiem.

Guns’n’Stories : Bulletproof

Strzelanie. Dużo strzelania, ta pozycja to coś dla fanów dzikiego zachodu, przedstawionego trochę inaczej. Ogromny zestaw broni i oczywiście ciekawe historie z niesamowitymi zwrotami akcji, zmieniającymi rzeczywistość. Stań się przez chwilę częścią tego niesamowitego świata

Belko VR

Zmuszony do ucieczki, będziesz musiał rozwiązywać wiele złożonych zagadek, podczas gdy zegar nieubłaganie odlicza czas do twojego końca.

Acan’s Call :act 1

Z mieczem i tarczą w ręce, będziesz musiał wywalczyć sobie drogę przez mroczne podziemia świata Acan, pytanie tylko czy uda ci się ujść z nich życiem?

Trials on Tatooine

Krótkie, relatywnie proste Demo, osadzone w środowisku Gwiezdnych Wojen. Nauczysz się walczyć mieczemk świetlnym, naprawisz legendarnego Falcon’a, a we wszystkim będzie ci towarzyszył twój nieodłączny przyjaciel robot R2D2.

Fallout 4 VR

Znana większości miłośnikom RPG pozycja, ponownie przeniesie cię w świat Fallout, z tą róznicą, ze tym razem znajdziesz się dosłownie w centrum wydarzeń.Jako jedyna osoba z krypty 111, która przeżyła, wychodzisz na świat zniszczony przez wojnę atomową. Każda chwila to walka o przetrwanie, chwytaj wszystkie szanse. Ty zdecydujesz jak się potoczą losy Pustkowi, i tylko ty możesz je odbudować.

The Red Stare

W The Red Stare wcielisz się w nowojorskiego agenta specjalnego lat 50. XX wieku. Komuniści przeniknęli do miasta i musisz ich powstrzymać, zanim będzie za późno. Podczas rozgrywki będziesz obserwował każdy ruch swoich sąsiadów, aby dowiedzieć się, kto z nich jest komunistycznym szpiegiem.

Skeet

Fajny, prosty, wciągający symulator strzelania do celu. Wybieraj z pośród 4 różnych broni, 8 plansz i udowodnij sobie i innym, że to ty masz najlepsze oko.

Nvidia Fun House
Valkyria Blade
Deadly Hunter